Project Description

ŽALŪZIJAS MANSARDA LOGIEM

Komponenšu augsta kvalitāte un uzticamība, visplašākā auduma dizaina izvēle. Operatīva žalūziju izgatavošana jumta logiem (mansarda logiem).

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

ŽALŪZIJAS MANSARDA LOGIEM

Sakarā ar to, ka mansarda logi izvietoti noteiktā leņķī, kā arī to atrašanās vietās (pārsvarā māju jumtos) nav iespējams piekarināt parastos aizkarus , tādā gadījumā palīgā nāk mansarda logu žalūzijas. Eksistē trīs pamata žalūziju veidi, kas paredzēti uzstādīšanai mansarda logos – tās ir horizontālas alumīnija žalūzijas ar stiprinājuma elementiem “mansarda”, kasešu ruļļveida aizkari un žalūzijas – plisē.

Cena mansarda žalūzijām jumta logiem

Mēs izgatavojam žalūzijas tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas izceļas ar savu noturību pret izdegšanu un ir videi draudzīgi. Mūsu žalūzijām ir ērta vadības sistēma, kas ir ļoti viegli lietojama.

Žalūzijas mansarda logiem pēc pasūtījuma: izmaksas tiek aprēķinātas individuāli*

* Piezīme: cena ir atkarīga no žalūziju veida jumta logam.

Ja jums ir nepieciešama konsultācija vai vēlaties noformēt pasūtījumu, atstājiet pasūtījumu vietnē vai zvaniet pa tālruni +371 27 887 885

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar audumu katalogu un materiālu paraugiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli un precīzi veiks mērījumus mansarda logu žalūziju izgatavošanai.

Mansarda logu žalūziju veidu varianti

  • Horizontālas alumīnija žalūzijas sastāv no alumīnija plāksnēm (lamelēm), kas izvietotas horizontālā plaknē, tās savienotas savā starpā ar vertikālu virves kāpņveida pinumu. Komplektācijā “mansarda” caur visām horizontālo žalūziju lamelēm ir izvērsta stieple, kas novērš to nokarāšanos.

  • Ruļļveida aizkari – to estētiskais izskats ir pietuvināts klasiskajiem aizkariem, radot komforta sajūtu. Audums atrodas kasetē un vienmēr ir nostieptā stāvokli, kas neļauj tai nokarāties, ruļļveida aizkari tiek nolaisti un pacelti ar speciāla roktura palīdzību, auduma fiksācija ir iespējama jebkādā stāvoklī.

  • Aizkari – plisē ir vairāk piemēroti mansarda logiem, jo tie labi pilda savas funkcijas jebkādā leņķī. Audums saliekas vienādas daļās un stiprinās starp divām metāla karnīzēm, virzoties uz leju un augšu.

Mansarda logu žalūziju īpatnības un tehniskās īpatnības

Mansarda logi atšķiras no parasto logu konstrukcijas. Kā rezultātā žalūzijām ir dažas specifiskas īpatnības. Galvenā no tām – izstrādājuma nostiprināšanas metode. Izstrādājumi ir aprīkoti ar speciālām plānām, taču izturīgām trosēm. To galvenais uzdevums ir saglabāt visu konstrukciju paralēli logam. Tā rezultātā žalūzijas nenokārsies.

Izvēloties žalūzijas mansarda logiem, ir jāņem vērā vairāki faktori. Pirmkārt, izstrādājumiem jābūt ērti lietojamiem un harmoniski piemeklētiem telpas interjeram.
Žalūzijas tiek stiprinātas uz rāmi, kas ļauj viegli atvērt logu vērtni, ja tas būs nepieciešams. Tāpat iespējams viegli regulēt svaigā gaisa plūsmu un dabisko apgaismojumu.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.