Project Description

Ruļļveida aizkari kasetē

Komplektējošo augsta kvalitāte un uzticamība, visplašākā audumu dizaina izvēle.
Operatīva ruļļveida žalūziju kasetē izgatavošana pēc pasūtījuma.
.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

RUĻĻVEIDA ŽALŪZIJAS KASETĒS PLASTIKĀTA LOGIEM (PVC) UN DURVĪM.

Ruļļveida žalūzijas kasetē ir mūsdienīga un populāra saules aizsardzības sistēma. Tas ir vienkāršs un efektīvs veids, kā radīt omulību un komfortu dzīvoklī, mājā, birojā, tas ir efektīvs risinājums, kas nodrošina aizsardzību pret tiešiem saules stariem un tajā pašā laikā pievilcīgi izskatās. Ruļļveida žalūzijas kasetē bieži sauc dažādi (kasešu rullējamās žalūzijas, ruļļveida žalūzijas, rolleti, rollaizkari…). Ruļļveida aizkari ir audums, kas apstrādāts ar antistatisku, putekļus atgrūdošu materiālu, audums sagriežas rullī uz metāla vaļņa. Audums tiek aptīts uz vaļņa manuāli ar ķēdes mehānisma palīdzību.

Cena ruļļveida žalūzijām kasetē

Mēs izgatavojam žalūzijas tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret izdegšanu saulē un ir videi draudzīgi. Mūsu žalūzijām ir ērts vadības mehānisms, kas ir viegli lietojams.

Ruļļveida kasešu žalūzijas pēc pasūtījuma: от 30 EUR/m2*

* Piezīme: cena ir atkarīga no ruļļa auduma platuma, izvēlētā vadības mehānisma un izmantojamā materiāla.

Ja jums ir nepieciešama konsultācija vai vēlaties veikt pasūtījumu, atstājiet pasūtījuma informāciju tīmekļa vietnē vai, zvanot pa tālruni+371 25 0000 88

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar audumu katalogiem un materiālu paraugiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli un precīzi veiks nepieciešamos mērījumus ruļļveida kasešu žalūziju izgatavošanai.

Ruļļveida kasešu žalūziju priekšrocības

  • • Lieliska aizsardzība pret tiešiem saules stariem

  • • Mazina troksni, kas nāk no ielas

  • • Vienkāršs un ērti lietojams vadības mehānisms ar iestrādātu bremžu sistēmu, kas fiksē žalūzijas nepieciešamajā augstumā.

  • • Kad žalūzijas ir pilnībā paceltas, materiāls tiek sarullēts nišā (kasetē) un tādējādi tas ir neredzams.

  • • Vadotnes notur audumu paralēli stiklam, neatkarīgi no loga vērtnes stāvokļa leņķa.

Ruļļveida kasešu žalūziju īpašības un tehniskie parametri

Ruļļveida kasešu žalūzijas ir audums, kas apstrādāts ar antistatisku, putekļu atgrūdošu materiālu, audums sagriežas rullī uz metāla vaļņa. Audums tiek aptīts uz vaļņa manuāli ar ķēdes mehānisma palīdzību. Ruļļveida kasešu žalūziju strukturālā iezīme ir alumīnija kastes-kasetes, kurā atrodas valnis ar audumu, kā arī vadotnes, kas ļauj kustināt audumu vertikāli.
Vaļņa diametrs: 1,9 cm
Ruļļa maksimālais platums: 1,8 m *
Ruļļa maksimālais augstums: 2 m *
* atkarībā no jūsu izvēlētā materiāla

  • Auduma materiāls: pēc Jūsu izvēles;
  • АAlumīnija detaļas: kasete, valnis, apakšējais profils;
  • Plastmasas detaļas: speciāli sānu turētāji (vadotnes);
  • Vadības mehānisms: ruļļi tiek vadīti ar ķēdītes palīdzību.

Visparastākais regulēšanas variants, kas uzstādīts uz ruļļveida aizkariem. Tas ir balstīts uz materiāla pozīcijas kontroli ar vienkāršas auklas izmantošanu (var būt izgatavota no dažādām sastāvdaļām), kas piestiprināta pie auduma. Aizkari tiek pacelti un nolaisti manuāli, iespējams nofiksēt vajadzīgajā pozīcijā. Striķis tiek uzstādīts jebkurā no mehānisma pusēm. Rūpīgas lietojot šādu konstrukciju, tā kalpo ilgi, neatslābst un nerada grūtības.

Ruļļu pamata sastāvdaļa – valni nosedzoša kasete, kas tiek stiprināta virs loga, izmantojot speciālas skrūves. Pēc tam nepieciešamās sānu vadones tiek pielīmētas pie logu vērtnes.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.