Project Description

Horizontālas žalūzijas

Komplektējošo augsta kvalitāte un uzticamība, visplašākā audumu dizaina izvēle.
Operatīvā horizontālo žalūziju izgatavošana pēc pasūtījuma.
.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

HORIZONTĀLAS ŽALŪZIJAS (ALUMĪNIJA) LOGIEM UN DURVĪM

Horizontālās žalūzijas ir viens no ērtākajiem un efektīvākajiem veidiem telpas aizsardzībai no saules. Tās var uzstādīt gandrīz uz jebkura veida logiem – gan uz parastajiem, gan uz mansarda logiem vai piestiprināt tieši uz pakešu logiem. Ar to palīdzību jebkurā telpā jūs varat radīt komfortu un mājīguma sajūtu.

Cena horizontālām žalūzijām no alumīnija

Mēs izgatavojam žalūzijas tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret izdegšanu saulē un ir videi draudzīgi. Mūsu žalūzijām ir ērts vadības mehānisms, kas ir viegli lietojams.

Alumīnija horizontālās žalūzijas pēc pasūtījuma: от 25 EUR/m2*

* Piezīme: cena ir atkarīga no lameļu platuma

Ja jums ir nepieciešama konsultācija vai vēlaties veikt pasūtījumu, atstājiet pasūtījuma informāciju tīmekļa vietnē vai, zvanot pa tālruni +371 27 887 885

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar audumu katalogiem un materiālu paraugiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli un precīzi veiks nepieciešamos mērījumus horizontālo žalūziju no alumīnija izgatavošanai.

Horizontālo alumīnija žalūziju priekšrocības

  • Pārsteidzoši viegla kopšana (pietiek dažreiz noslaucīt putekļus ar mīkstu birsti vai putekļu sūcēju).

  • Drošs un ilgmūžīgs veids, kā aizsargāt telpas no saules stariem.

  • Plaša montāžas veidu izvēle (logu, durvju rāmis vai aila).

  • Vienkāršs vadības mehānisms ļaus radīt vajadzīgo apgaismojuma līmeni telpā.

  • Bagāta krāsu gamma ļaus jums izvēlēties jums nepieciešamo krāsu telpu dekorēšanai, lai interjers būtu neparasti oriģināls un stilīgs.

Horizontālo žalūziju īpašības un tehniskie parametri

Horizontālās žalūzijas ir ļoti izturīgas pret saules gaismas iedarbību. Atkarībā no stiprinājuma veida, horizontālā tipa žalūzijas var būt starprāmju, mansarda vai parastas.

Lameles mūsu žalūzijām ir izgatavotas no alumīnija lentes, kuras platums ir 25 mm un 16 mm. Tās sinhroni rotē ap savu asi uz 180 °, kā rezultātā tiešie saules stari atspīd uz ielu (pilnīgi aizverot žalūzijas) vai arī iekļūst telpā Jūsu izvēlētā leņķī (pagriežot lameles). Šo žalūziju krāsu risinājums ir atkarīgi tikai no jūsu izvēles. Visas izmantojamās krāsvielas ir ļoti izturīgas un videi draudzīgas, tās neizdegt saulē un nezaudē savu izskatu pat pēc daudziem gadiem.

Horizontālās lameles, kas izgatavotas no alumīnija sloksnēm Jūsu izvēlētā krāsa ar platumu 16 mm un 25 mm, kas ir savienotas ar šņorīti vai kāpnītēm.
Karnīzes un stiprinājumi.

Ķēdīte slokšņu leņķa slīpuma un žalūziju pacelšanas augstuma regulēšanai

Plaša montāžas veidu izvēle (logu, durvju rāmis vai aila).

Horizontālo žalūziju materiālu katalogs

Horizontālo žalūziju lameļu materiāli 25 mm

Horizontālo žalūziju lameļu materiāli 16 mm

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.