Project Description

Romiešu aizkari

Augstas kvalitātes un uzticamības komponenti, visplašākā dizaina audumu izvēle.Operativa ražošana romiešu žalūzijas pēc pasūtījuma.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

ROMIEŠU AIZKARI JEBKURA VEIDA LOGIEM UN DURVĪM

Romāniešu (romiešu) aizkari – tas ir perfekts un universāls risinājums tiem, kuri vēlas piešķirt interjeram romantisku eleganci un vienlaicīgi panākt gaismas izolāciju telpā bez žalūziju vai parasto aizkaru izmantošanas. Šādu aizkaru konstrukcija ir ļoti līdzīga žalūziju konstrukcijai, žalūziju vadība noris ar ķēdītes palīdzību (plastmasas vai metāla), universāls stiprinājums tiek montēts pie sienas un griestiem. Romiešu (romāņu) aizskaru audums tiek nolaists no karnīzes līdz palodzei ar izsmalcinātām, vienādi salocītām rievām, ko veido vienveidīgi iešūtas auklas un plātnes, radot īpašu atmosfēru un stilu. Ar romiešu aizkariem pārklāj balkonus un terases gadījumos, kad logi ir plati un izlaiž cauri lielu gaismas daudzumu.

Cenas romiešu aizkariem

Mēs izgatavojam žalūzijas tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas izceļas ar to izturību pret izdegšanu saules gaismā un ekoloģiskajām īpašībām. Mūsu Romiešu aizkariem piemīt ērts vadības mehānisms, kuru lietot ir ļoti viegli.

Romiešu aizkari uz pasūtījumu: Maksa tiek rēķināta individuāli**

* Piezīme: cena ir atkarīga no žalūziju platuma un augstuma, kā arī no izvelētā aizkaru auduma un šūšanas darbu sarežģītības.

Ja Jums nepieciešama konsultācija vai arī vēlaties noformēt pasūtījumu, atstājiet savu pieprasījumu mājas lapā vai zvaniet mums pa tālruni +371 25 000 088

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar audumu katalogu un materiālu paraugiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli, kā arī veiks nepieciešamos mērījumus romiešu aizkaru izgatavošanai.

Romiešu aizkaru priekšrocības

  • Lieliska aizsardzība pret tiešo gaismas staru iekļūšanu. Aizkari maigi izkliedē dienas gaismu, kas nokļūst istabā: nokļūstot istabā caur audumu, tā iegūst izvēlētas krāsas toni.

  • Apvieno sevī estētiskumu un funkcionalitāti, formu lakonismu, ekonomē telpu, ir ērts vadības mehānisms, viegla kopšana.

  • Ērts un vienkāršs vadības mehānisms ar iebūvētu bremzēšanas sistēmu, kas fiksē romiešu aizkarus vēlamajā augstumā.

  • Lieliska saderība ar jebkuru interjeru.

  • Romiešu aizkari tiek piedāvāti ar plašu faktūras, krāsu un materiāla sastāvu klāstu, tās var būt caurspīdīgas vai biezas, uz tām var būt visdažādākie zīmējumi, kā arī dažādi gaismas caurlaidības līmeņi.

Romiešu aizkaru īpatnības un tehniskais raksturojums

Romiešu aizkaru konstrukcija izskatās kā viena auduma daļa, malās ir izvietoti gredzeni vienādā attālumā viens no otra 20-25 cm, kuros ir ievērtas auklas. No kreisās puses stiprināt stienis no stikla šķiedras. Apakšā ir uzstādīts atsvars (taisna plakne ar smagumu). Attītā veidā aizkaram ir gluda virsma un nav rievu.

  • Ш• Aizkars uzšūts pēc pasūtījuma no Jūsu izvēlētā materiāla;
  • • Romiešu aizkaru mehānisms;

Romiešu aizkarus ceļ speciāls mehānisms, kas sastāv no karnīza, vaļņa un cēlājblokiem, un to pamatā ir pārnesumu sistēma. Romiešu aizkari saliekas vienādās daļās tādā līmenī, kāds Jums ir nepieciešams.

Atkarībā no interjera dizaina, loga izmēra, formas un konstrukcijas, portjeras stiprinās:
Pie griestiem. Stiprinājumu pie griestiem izvēlas lielās telpās gadījumā, kad garš aizkars tiek nolaists no griestiem līdz grīdai. Tāds dizains tiek rekomendēts platiem logiem vai gadījumā, ja sienā ir divi logi.
Pie sienas. Uz sienu romiešu aizkari tiek stiprināti, ja kādu iemeslu dēļ ir nepieciešams noslēpt loga rāmi vai arī platais karnīzs papildina dizaina ideju.
Pie loga. Karnīze, kas ir paslēpta loga nišas iekšienē neaizņem daudz vietas, taču tas traucē loga atvēršanai vēdināšanas režīmā, kad aizkars ir nolaists. Uzstādīt aizskaru tādā veidā ir lietderīgi tad, ja istabā logiem ir dažādi izmēri vai arī logu aila atrodas neparocīgā vietā.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.