Project Description

Aizkaru karnīzes un stieņi

Augstas kvalitātes un izturības komplektējošie, visplašākā audumu dizaina izvēle. Operatīvā ruļļveida žalūziju izgatavošana kasetē pēc pasūtījuma.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

Aizkaru karnīzes un stieņi

Karnīzes – ir viens no galvenajiem elementiem, ar to palīdzību aizkari tiek piestiprināti un pilda savas pamatfunkcijas (nolaižas / paceļas). Mūsu piedāvāto karnīžu modeļi ir eleganti praktiski un funkcionāli, tie atšķiras ar savu dizaina risinājumu, konstrukciju izpildi un izmantojamiem materiāliem.

Cenas karnīzēm un aizkaru stieņiem

Mēs piedāvājam karnīzes tikai no augstākās kvalitātes materiāliem, kas izceļas ar savu stilu un oriģinalitāti. Mūsu karnīzēm ir ērta stiprinājuma sistēma, kas ir izturīga un ilgi kalpojoša.

Cenas karnīzēm un aizkaru stieņiem: aprēķinātas individuāli *

* Piezīme: aizkaru karnīzes cena ir atkarīga no izmēra, dizaina un materiāla.

Gadījumā, ja jums ir nepieciešama konsultācija vai vēlaties noformēt pasūtījumu, atstājiet savu pieprasījumu mājas lapā vai zvaniet mums pa tālruni +371 27 887 885

Jums ērtā laikā mūsu speciālists ieradīsies uz objektu ar karnīzes variantu katalogiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs izvēlēties un veiks precīzus mērījumus aizkaru karnīzes izgatavošanai.

Aizkaru karnīžu izvēle

Izvēloties karnīzes, galvenie kritēriji ir: Jūsu vēlmes, aizkaru veids un to svars, loga un telpas arhitektūras īpatnības.

Svarīgi ņemt vērā – lai aizkaru karnīzes būtu pieskaņotas ne tikai aizkariem, bet arī telpas interjeram, karnīžu apdares krāsai un tipam jābūt tādām kā telpā esošie materiāli. Piemēram, izkaltas aizkara karnīzes visietekmīgāk izskatīsies interjerā, kurā arī ir iekļauti kalti elementi, piemēram – mēbeļu rokturi, margas, kamīna režģis un tā tālāk.

Ir ieteicams, lai karnīzes dizains būtu atbilstošs telpas dekorēšanas raksturam, proti, ja interjers ir iekārtots konservatīvā stilā ar taisnām, striktām līnijām, un nav citu rakstu, arī karnīzes jāpiemeklē vienotā stilā, uzgalis ar ziedu vai zarotu griezumu izskatīsies absolūti nevietā šādā telpā.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.