Project Description

Moskītu tīkli logiem un durvīm

Komplektējošo augsta kvalitāte un uzticamība, materiālu ilgmūžība un pārdomātība. Operatīva moskītu tīklu izgatavošana pēc pasūtījuma.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

AIZSARDZĪBA NO KUKAIŅIEM – MOSKĪTU TĪKLI LOGIEM UN DURVĪM

Moskītu tīkli aizsargā jūsu māju no kukaiņiem, putekļiem un apses ziedu pūkām. Logiem vislabāk ir piemēroti rāmju moskītu tīkli, durvīm – ruļļveida vai durvju. Tīkla stiprinājumi tiek izmantoti dažādi. Visbiežāk tiek izmantots speciālais Z-profils, dažreiz pielieto stiprinājumus uz stieņiem vai eņģēm ar magnētiem. Viegla slīdēšana pa vadotnēm – ruļļveida tīklu priekšrocība, turklāt tas viegli satinas kastē. Stiprināšana uz eņģēm un fiksēšana slēgtā stāvoklī, izmantojot magnētiskas slēdzenes, ir raksturīga pretmoskītu durvīm. Optimāls variants tiek piemeklēts katram individuālam gadījumam.

Cena moskītu tīkliem

Mēs izgatavojam moskītu tīklus tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret izdegšanu saulē un ir videi draudzīgi. Moskītu tīklu daudzveidīgais sortiments ļaus piemeklēt tieši jums piemērotāko variantu.

Moskītu tīkli pēc pasūtījuma: no 25 EUR/m2*

* Piezīme: cena ir atkarīga no moskītu tīkla sistēmas un izmēra.

Ja jums ir nepieciešams padoms vai vēlaties veikt pasūtījumu, atstājiet pasūtījuma informāciju šajā vietnē vai zvaniet pa tālruni +371 25 000 088

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar audumu katalogiem un materiālu paraugiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli un precīzi veiks nepieciešamos mērījumus moskīta tīklu izgatavošanai.

Moskītu tīklu priekšrocības

  • Moskītu tīkls izskatās kā vienota konstrukcija ar logu vai durvīm

  • Brīva telpu vēdināšana – kukaiņi neiekļūs istabā!

  • Īpaši auduma veidi, kas neizlaiž alergēnus vai putekļus

  • Ērta kopšana – pietiekami nomazgāt ar mitru drānu un noskalot

  • Moskītu tīkls ir ilgstošs ieguldījums, kas kalpos daudzus gadus – ne vienu vien sezonu!

Kam pievērst uzmanību, izvēloties moskītu tīklu

Logiem, kas atveras, pagriežot rokturi vai atgāžot to:

  • Rāmju moskītu tīkls – tiek uzstādīts aiz loga, netraucē vēdināt.
  • Ruļļveida moskīta tīkls – atrodas slēgtā stāvoklī, satīts un nebojā skatu no loga. Atverot logu, tīklu var viegli nolaist uz leju.

Verandai vai balkona durvīm iespējams iegādāties durvju moskītu tīklu ar parastu vai atbīdāmu sistēmu.

Gadījumā, ja pie Jums mitinās mājdzīvnieks, mēs rekomendējam uzstādīt stiprinātu plātni “Anti-kaķis”, kas izturēs dzīvnieka svaru un nesaplīsīs, ja mājdzīvnieks uzlēks uz tās.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.