Project Description

VERTIKĀLĀS ŽALŪZIJAS

Komponentu augsta kvalitāte un uzticamība, plaša dizaina auduma izvēle. Operatīva vertikālo žalūziju izgatavošana no auduma pēc pasūtījuma.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

VERTIKĀLĀS AUDUMA ŽALŪZIJAS

Vertikālās auduma žalūzijas – tas ir lielisks risinājums mājīga un neatkārtojama interjera radīšanai. Tās apvieno sevī žalūziju sniegto praktiskumu un lakoniskumu, kā arī tradicionālo aizkaru radīto komfortu un mājīguma atmosfēru. Auduma žalūzijas var būs visdažādākajās krāsās, Jūs varat izvēlēties žalūzijas pieskaņojot tapešu krāsai, mēbeļu toņiem u.c. Auduma žalūzijas uz plastikāta logiem ne tikai lieliski iederas interjerā, bet arī rada telpā mierīgu un omulīgu atmosfēru, pateicoties maigajai izkliedētai gaismai, kas nokļūst telpā caur tām.
Logu auduma žalūzijas var izmantot kā atsevišķi, tā arī apvienojot ar aizkariem. Ir svarīgi pieminēt, ka tās var uzstādīt ne tikai uz logiem. Auduma žalūzijas palīdzēs aizklāt atvērtus skapjus un plauktus, kā arī žalūzijas var izmantot kā starpsienas u.c. Tās labi izskatās ne tikai dzīvoklī, bet arī birojā, kur tās iespējams uzstādīt uz logiem, durvīm vai stikla starpsienām.

Cena vertikālajām žalūzijām

Mēs izgatavojam žalūzijas tikai no kvalitatīviem materiāliem, kas izceļas ar savu izturību pret izbalēšanu un ir videi saudzīgi. Turklāt mūsu žalūzijām ir ērta vadības sistēma, kuru ir ļoti viegli izmantot.

Pirms žalūziju izgatavošanas pie Jums ieradīsies mērītājs, kurš veiks nepieciešamos mērījumus, kā arī piedāvās Jums katalogu ar šāda tipa auduma konstrukciju sortimentu.

Auduma Vertikālās žalūzijas, veicot pasūtījumu: no 17 EUR/m2*

* Piezīme: cena ir atkarīga no platuma, izvēlētā vadības mehānisma un krāsas

Vertikālo žalūziju priekšrocības

 • Izgatavošanai tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli ar ilgu kalpošanas laiku

 • Aizsargā telpu no tiešiem saules stariem un no nevēlamiem svešinieku skatieniem

 • Vertikālās žalūzijas var izmantot dažādām telpām (dzīvokļiem, ofisiem, sabiedriskas ēdināšanas uzņēmumiem, baseiniem). Ir vairāki veidi: tekstila, plastikāta, koka, dabīga vadmalas pinuma (virvju) vertikālās žalūzijas

 • Ar vertikālu žalūziju palīdzību ir iespējams aizsegt liela izmēra logu ailas, sadalīt vai atdalīt atsevišķas telpas daļas

 • Vertikālās žalūzijas piestiprina loga rāmī, nišā un uz nišu (pie sienas) vai pie griestiem

Vertikālo auduma žalūziju īpatnības un tehniskās īpašības

Vertikālo auduma žalūziju izgatavošanai tiek izmantots poliesteris. Poliesteris – izturīgs materiāls, kam piemīt putekļu aizsardzības un antistatiskas īpašības, pateicoties tam to ir viegli un ērti tīrīt.
Papildus tam žalūziju poliesteri apstrādā ar īpašu sastāvu, kas novērš materiāla izbalēšanu. Tādējādi žalūzijas saglabā savu lielisko ārējo izskatu ilgu laiku.
Audumu žalūzijām ir karkass, kas parasti tiek izgatavots no plastika. Šāds karkass garantē žalūziju formas saglabāšanu.

 • Augšējā karnīze, pie kuras piestiprinātas žalūzijas;
 • Žalūziju lameles (sloksnes), kas izgatavotas no jūsu izvēlētā materiāla. Iespējams apvienot vairākas lameļu krāsas vienā žalūzijā, tādējādi radot rotaļīgu efektu;
 • speciālie pakaramie sloksnēm; atsvars (hantele).
 • vadības mehānisms, kas sastāv no aukliņas un ķēdītes;
 • Maksimālais žalūziju platums ir 3,50 m
 • Maksimālais žalūziju augstums ir 3,00 m
 • Vertikālu žalūziju lameļu platums var būt 89 mm un 127 mm
 • Ražotājs SIA BUVERTA ” Logudekors ”
 • 24 mēnešu garantija

Vertikālās žalūzijas tiek regulētas manuāli. Jūs varat patstāvīgi regulēt slokšņu stāvokļa leņķi. Pievelkot aukliņu, sloksnes var pārvietoties uz labo pusi, uz kreiso pusi vai no vidusdaļas sadalīties uz dažādām pusēm.

Vertikālās žalūzijas var piestiprināt 4 veidos: uz griestiem, uz sienas, nišā vai uz loga konstrukcijas.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.