Project Description

Жалюзи день-ночь

Komplektējošo augsta kvalitāte un uzticamība, plaša audumu dizaina izvēle. Operatīva ruļļveida žalūziju “Diena – nakts” izgatavošana pēc pasūtījuma.
.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

RUĻĻVEIDA AIZKARI (ŽALŪZIJAS) “DIENA-NAKTS” LOGIEM UN DURVĪM

Ruļļveida aizkari “Zebra” vai “Diena – nakts” – tās ir divas klātnes, kas mainās savā starpā un sastāv no blīvām sloksnēm, izgatavotām no puscaurspīdīga auduma. Auduma kustības laikā notiek savstarpēja slokšņu nobīde, kas ļauj regulēt apgaismojumu pat bez ruļļveida aizkaru pacelšanas.

Ruļļveida žalūziju ar sistēmu “Diena – nakts” cena

Mēs izgatavojam žalūzijas tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret izdegšanu saulē un ir videi draudzīgi. Mūsu žalūzijām ir ērts vadības mehānisms, kas ir viegli lietojams.

Ruļļveida žalūziju cena ar sistēmu “Diena – nakts” pēc pasūtījuma: no 65 EUR/m2*

* Piezīme: cena ir atkarīga no auduma platuma, izvēlētā vadības mehānisma un materiāla veida.

Ja jums ir nepieciešama konsultācija vai vēlaties veikt pasūtījumu, atstājiet pasūtījuma informāciju tīmekļa vietnē vai, zvanot pa tālruni +371 25000088

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar audumu katalogiem un materiālu paraugiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli un precīzi veiks nepieciešamos mērījumus ruļļveida žalūziju “Diena – nakts” izgatavošanai.

Ruļļveida aizkaru “Diena – nakts” priekšrocības

  • Перевосходная деталь интерьера, позволяющая дополнить атмосферу вашего интерьера

  • Samazina troksni, kas nāk no ielas

  • Vienkāršs un ērti lietojams vadības mehānisms ar iestrādātu bremžu sistēmu, kas fiksē žalūzijas nepieciešamajā augstumā.

  • Gadījumā, ja žalūzijas ir pilnībā paceltas, materiāls tiek paslēpts nišā (kasetē) un tādējādi tas ir neredzams.

  • Vadotnes notur audumu paralēli stiklam, neatkarīgi no loga vērtnes stāvokļa leņķa.

Ruļļveida žalūziju “Diena – nakts” īpatnības un tehniskais raksturojums

Unikāls vadības mehānisms divkāršai saules gaismas kontrolei. Lentes var pacelt uz augšu un nolaist uz leju, kā arī regulēt slokšņu pārklāšanos tādā veidā, lai caur žalūzijām no ārpuses nokļūst tikai puse no tiešās gaismas vai arī nenokļūst vispār.

Ruļļveida žalūzijas “Diena – nakts” veido: detaļas, izgatavotas no alumīnija: valnis, sānu vadotne, noslēdzošā kasete vai turētājs. Plastmasas sānu paneļi vai metāla vadības mehānisms. Apakšējais profils vai plātne no jūsu izvēlētā materiāla.

Ruļļveida žalūzijām “Diena – nakts” ir ķēdītes vadības mehānisms . Ar tās palīdzību iespējams regulēt lameļu pārklājumu, tādā veidā kontrolēt gaismas daudzumu, kas nonāk telpā.

Šīs žalūzijas iespējams uzstādīt jūsu izvēlētā vietā. Iespējamie varianti: uz griestiem, uz logu rāmja, uz sienas virs loga.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.