Project Description

FOTO ŽALŪZIJAS

Augstākā krāsu kvalitāte, pateicoties tam attēls uz žalūzijām ir izturīgs pret saules gaismas iedarbību. Operatīva fotožalūziju izgatavošana pēc pasūtījuma.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

FOTO RUĻĻI UN VERTIKĀLAS ŽALŪZIJAS AR FOTO DRUKU

Cena žalūzijām ar foto druku

Mēs izgatavojam foto drukas žalūzijas tikai no augstas kvalitātes krāsām, kas izceļas ar savām lieliskajām izturības spējām pret izdegšanu gaismā, kā arī patiesu krāsu piesātinājumu.

Foto druka pasūtījumam: sākot no 40 EUR / m22 + žalūziju izmaksas*

* Piezīme: cena ir atkarīga no attēla blīvuma

Ja jums ir nepieciešams padoms vai vēlaties veikt pasūtījumu, atstājiet pasūtījuma informāciju šajā vietnē vai zvaniet pa tālruni +371 27 887 885

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar attēlu katalogu (ja neesat izvēlējies savu), sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli un precīzi veiks nepieciešamos mērījumus ruļļveida vai vertikālu žalūziju izgatavošanai.

Foto drukas žalūziju priekšrocības

  • Fotožalūzijas ir ideāli piemērotas biroju ēkām un biznesa centriem, tās ļauj reklamēt kādu produktu vai pakalpojumu, radīt savu vienotu un unikālu korporatīvo stilu, piemēram, veicot pasūtījumu žalūzijām ar logotipa izgatavošanu, kas paliks klientiem atmiņā.

  • Fotožalūzijas iederēsies jebkurā interjerā. Žalūziju attēla krāsu gammu un tematiku var pasūtīt atbilstoši nepieciešamajam stilam.

  • Foto drukas uzklāšanas tehnoloģija nodrošina krāsu izturību pret saules gaismas ietekmi, audumi neizdeg, krāsas pārklājums nebirst un neizbal laika gaitā.

Žalūziju ar attēliem īpatnības, kas uzklāti ar foto druku

Individuāla foto druka uz audumiem ruļļveida un vertikālām žalūzijām- nestandarta un oriģināls interjera risinājums. Iespējams realizēt visas oriģinālākās un izsmalcinātākās idejas, piešķirot Jūsu interjeram neatkārtojamu raksturu, padarot to krāsaināku un dinamiskāku.

Izmantojot fotoattēlu drukāšanas tehnoloģiju uz žalūzijām ir iespējams izveidot tropu vai kalnu atmosfēru telpās vai birojos, nepārtraukti vērot jums tīkamus personāžus vai baudīt savu iecienītāko krāsu gammas. Ielaidiet savā mājoklī individualitāti, interjera risinājumi no spilgtām un neparastām krāsām.

Izvēlieties no Jūsu kolekcijas vai izmantojiet fotogrāfiju datu bāzes, piemēram shutterstock.com

Fotožalūzijas prasa rūpīgu apkopi. Pateicoties aizsargpārklājumam krāsas uz ruļļveida auduma un vertikālām lamelēm neizdegs, līdz ar to jūsu fotožalūzijas vēl ilgu laiku izskatīsies kā jaunas.
Laiku pa laikam notīriet tās ar mīkstu birsti vai putekļsūcēju. Jūs varat izmantot gan sauso tīrīšanu, gan saudzīgu mazgāšanu.

Ja jūs nolēmāt izmazgāt vertikālās fotožalūzijas, vispirms jums būs nepieciešams atvienot lameles no karnīzēm. Vienlaikus obligāti noņemiet atsvarus un apakšējo ķēdīti. Lameles sarullējiet un iemērciet ziepjūdenī uz kādu laiku. Nedrīkst mazgāt lameles veļas mazgājamajā mašīnā!

Fotožalūziju audumu nedrīkst berzt ar birsti, izliekt un izgriezt. Ar bristi jūs varat noņemt aizsargslāni, un jebkādi locījumi var radīt audumu ielūšanu. Izmazgātas un izskalotas žalūzijas izkarina atpakaļ uz karnīzēm, kur tās pilnīgi izžūst. Lai žūšanas laikā vertikālajām žalūzijām nedeformējas lameles, tajās obligāti ievieto atsvarus. Tikai pareiza žalūziju kopšana un tīrīšana garantēs produkta ilgu kalpošanas laiku.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.