Project Description

Japāņu paneļu žalūzijas

Augstas kvalitātes un izturības komponentes, visplašākā audumu dizaina izvēle. Operatīva japāņu paneļu žalūziju izgatavošana pēc pasūtījuma.

Uzdodot jautājumu tiešsaistē

JAPĀŅU PANEĻU ŽALŪZIJAS PIEMĒROTAS LOGIEM UN TELPU SADALĪŠANAI

Paneļu žalūzijas – tās ir dažas plakanas loksnes, kas tiek piestiprinātas pie griestiem vai nišas ar griestu stiprinājumu palīdzību, tās pārvietojas pa speciālu daudzslāņu karnīzi. Virs un zem aizkariem ir uzstādīti stingri ieliktņi, kas neļauj tām noliekties. Paneļa platība var svārstīties no 40 līdz 120 cm. Šis žalūziju veids ir lielisks risinājums, lai aizvērtu logu ailas un liela platuma nišas, kā arī lai sadalītu telpu vairākās zonās.

Japāņu (paneļu) žalūziju cena

Mēs izgatavojam žalūzijas tikai no augstas kvalitātes materiāliem, kas izceļas ar savām lieliskajām izturības spējām pret izdegšanu gaismā un ir videi draudzīgi. Mūsu žalūzijām ir parocīga, ērti lietojama vadības sistēma.

Paneļu žalūzijas pasūtījumam: maksa tiek rēķināta individuāli*

* Piezīme: cena ir atkarīga no auduma laukuma, izvēlētā vadības mehānisma un izmantojamiem materiāliem.

Ja jums ir nepieciešams padoms vai vēlaties veikt pasūtījumu, atstājiet pasūtījuma informāciju tīmekļa vietnē vai, zvanot pa tālruni  +371 27 887 885

Jums ērtā laikā mūsu speciālists atbrauks uz objektu ar audumu katalogiem un paraugiem, sniegs konsultāciju, palīdzēs veikt izvēli un precīzi veiks nepieciešamos mērījumus japāņu paneļu žalūziju izgatavošanai.

Paneļu žalūziju priekšrocības

  • Aizsargā telpu no tiešiem saules stariem un no nevēlamiem skatieniem

  • Lielisks risinājums telpas sadalīšanai zonās

  • Stilīgs interjera noformējuma variants – ir piemērots liela izmēra logiem, balkoniem un lodžijām, iekšdurvīm vai starpsienām.

  • Tiek pieļauta jebkāda auduma izmantošana – gan ruļļveida, gan klasiskā. Auduma zīmējums nepazūd saliekuma vietās, kā arī ļoti veiksmīgi izskatās pie minimāla auduma patēriņa. Ir iespējams apvienot vairākus dažādas krāsas un faktūras audumus.

Paneļu žalūziju īpatnības un tehniskā specifikācija

Paneļvaida žalūziju dizainam nav robežu. Paneļi var būt izgatavoti, izmantojot vairāku veidu un krāsu audumus. Pārvietojamās auduma plātnes pārklājas, radot īpašu atmosfēru telpā. Pateicoties ērtajam vadības mehānismam, materiāls saglabājas tīrs un nesabojāts. Paneļi tiek vadīti ar striķu palīdzību, kam ir uzlikti nelieli atsvari. Žalūzijas tiek atvērtas, pavelkot vienu aukliņu, un tiek aizvērtas ar citu. Kad žalūzijas tiek atvērtas, visi auduma paneļi pārvietojas vadības mehānisma pusē, un paliek noslēgts platums, kas vienāds viena materiāla platumam.

  • plati audekli no jūsu izvēlētā materiāla
  • profils, kas ir papildinās ar skrējmehānismu, ar kā palīdzību žalūzijas var brīvi pārvietoties jebkurā no virzieniem.

Žalūzijas tiek pārvietotas ar striķa palīdzību, ar sviras palīdzību vai vienkārši ar rokām tās var pārvietot vajadzīgajā virzienā.

Paneļveida žalūzijas tiek piestiprinātas loga nišai vai griestiem.

Maksimālais slīdņu skaits vienā sistēmā ir 5 gab.

SAŅEMT KONSULTĀCIJU, IZSAUKT MĒRĪTĀJU, PASŪTĪT ŽALŪZIJAS

Noformēt pasūtījumu

Žalūzijas ir ekonomisks, praktisks un funkcionāls risinājums logu, durvju vai ofisu starpsienu noformēšanai. Pareizi piemeklētas žalūzijas radīs telpā labvēlīgu un omulīgu gaisotni. Nepieciešamības gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties žalūziju sistēmas tipu, audumu un materiālu, kā arī ērtāko vadības mehānisma tipu.